• národnostních menšin
  • podnikatelských subjektů
  • zájmových sdružení

1

2

3

4

5

Informační portál ČESKÉ UNIE (ČU)

Vítejte na stránkách ČESKÉ UNIE


ČESKÁ UNIE (ČU) - národnostních menšin, podnikatelských subjektů a zájmových sdružení v České republice je ekvivalentem Evropské unie v Evropě. Česká unie si klade za cíl zastřešovat národnostní menšiny, jejich firmy a zájmová sdružení působící na území České republiky napřímo nebo prostřednictvím smluvní spolupráce s jejich organizacemi, obchodními komorami.

ČESKÁ UNIE (ČU) Vám umožní jako jednotlivci, firmě, či skupině zorientovat se v českém prostředí, získat informace od základní úrovně nutných kroků spojených s příchodem do České republiky a vyřešením nutných legislativních požadavků přes pomoc v různých oblastech zastřešených sekcemi České unie, až po nejrůznější specifické spolupráce na úrovni obchodní, politické či evropských struktur.

ČESKÁ UNIE (ČU) byla založena za účelem intenzivní práce s jednotlivými národnostními menšinami, jejich rozvojem a také propojování aktivit mezi českými subjekty a subjekty menšin. Česká unie zajišťuje komunikaci s vládními i nevládními organizacemi a také s komerční sférou zastoupenou velkými nadnárodními korporacemi a širokým spektrem malých a středních podniků a živnostníků v České republice.

Jsme Vám neustále k dispozici, neváhejte nás kontaktovat.

RYCHLÝ KONTAKT
ČESKÁ UNIE (ČU)

Fügnerovo náměstí 1808/3
120 00, Praha 2
Tel.: +420 222 352 300

aW5mb0BjZXNrYXVuaWUuY3o=
RYCHLÁ POMOC

Máte-li dotaz, nevíte si rady, využijte náš kontakt

Chci pomoci

Toto je prostor pro Vaše logo